Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İş Birliği Protokolü

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) iş birliği protokolü imzalanmıştır.
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İş Birliği Protokolü

Mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında girişimciliği geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla 14.06.2016 tarihinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı Recep BİÇER Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İş Birliği Protokolünü imzalamışlardır.         

İmzalanan İş Birliği Protokolü ile;

2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren mezun olan tüm öğrencilerimiz Diploma ile birlikte Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi almaya hak kazanacaktır.  Mezunlarımız öncelikle kendi alanlarında iş kurmak istemeleri halinde hibe olarak 50.000 TL, ayrıca hiç faizsiz 100.000 TL’ye kadar KOSGEB Yeni Girişimci Desteğine başvuru haklarını elde edeceklerdir.   

KOSGEB Katılım Belgesi

16-06-201616-06-2016

 

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.