Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Teorik ve Uygulamalı Mesleki Eğitim

Eğitim İş Birliği Protokolü
Teorik ve Uygulamalı Mesleki Eğitim

Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanında görev yapan öğretmenlere, belirlenen takvim ve kontenjan çerçevesinde güncel teknolojiye uygun olarak “Elektrik Makinelerinin Bilgisayar Destekli Analizi” ve “Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri” konularında, teorik ve uygulamalı mesleki eğitim vererek belgelendirmek amacıyla 30 Kasım 2016 tarihinde Genel Müdürlüğümüz ile Yıldırım Elektronik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi arasında "Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalanmıştır.  

 

Protokol kapsamında,

-Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanında görev yapan öğretmenlere yönelik “Elektrik Makinelerinin Bilgisayar Destekli Analizi” ve “Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri” konularına ilişkin toplam 120 öğretmene hizmet içi eğitim faaliyetleri düzenlenecek,

 

- Hizmet içi eğitimlerin bitiminde Yıldırım Elektronik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi tarafından iki (2) okulumuza eğitim materyalleri hibe edilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.