Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

TEKNOFEST İZMİR Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Ve Millî Eğitim Bakanlığı İşbirliğiyle Ziyaretçilerini Bekliyor.

TEKNOFEST İZMİR Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Ve Millî Eğitim Bakanlığı İşbirliğiyle Ziyaretçilerini Bekliyor.

Teknoloji ve eğitim dünyası, İzmir Çiğli Havalimanı'nda 27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan dev buluşmaya hazırlanıyor.

TEKNOFEST İzmir, TEKNOFEST 'in paydaşlarından olan Bakanlığımız, Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü koordinesinde, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün katılımlarıyla gerçekleşecek. Bakanlığımız standında; animasyon standından etkinlik alanlarına, deneyim ve yarışma alanından sergi alanına, çocuklarımız için kurulan atölyelerden bilim otobüsüne her birimimiz kendi çalışmaları ile yer alacak. Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde arama kurtarma robotundan insansız hava aracına; 15 yıldır devam etmekte olan Uluslararası MEB Robot Yarışması'nda yarışan robotlara kadar birbirinden farklı projeler sergilenecek.

Bakanlığımız standında sergilenecek olan birbirinden farklı ve ilgi çekici çalışmalar öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve bütün katılımcıların beğenisine sunulacak.

26-09-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.