Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Soğutma Sanayi İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Metin Terzibaşıoğulları Genel Müdürümüz Osman Nuri Gülay’ı ziyaret etti.

Soğutma Sanayi İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Metin Terzibaşıoğulları Genel Müdürümüz Osman Nuri Gülay’ı ziyaret etti.

Soğutma Sanayi İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Metin Terzibaşıoğulları Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay´ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Terzibaşıoğulları’na Soğutma Sanayi İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Turgut, Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Karakuş, Yönetim Kurulu Üyesi Kıvanç Aslantaş, Dernek Üyesi Kemal Öz de eşlik etti.

Görüşmede Yönetim Kurulu Başkanı M. Metin Terzibaşıoğulları “Tesisat ve iklimlendirme alanındaki mesleki ve teknik anadolu liselerinde eğitim kalitesinin geliştirilerek istihdam oluşturmaya katkı sağlamak istiyoruz” diye konuştu. Ayrıca görüşmede soğutma ve iklimlendirme sanayisiyle yapılacak işbirlikleri konusunda mutabakata varıldı.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay ise Soğutma Sanayi İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Metin Terzibaşıoğulları ve Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek "Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü olarak sektör ile her konuda işbirliğine hazırız, sektörün istediği iş gücünü yetiştirmek üzere birlikte çalışmalıyız. Bu işbirlikleri ülkemizin kalkınmasına önemli katkı sağlayacaktır." diye konuştu.

18-11-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.