Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
SERÇEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencimiz Bensu VURAL,Türkiye Artistik Buz Pateni Şampiyonasında figür dalında Türkiye 1. asi olmuştur.
![SERÇEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencimiz Bensu VURAL,Türkiye Artistik Buz Pateni Şampiyonasında figür dalında Türkiye 1. asi olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/17071554_IMG-20190916-WA0032.jpg)
SERÇEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 9. sınıf öğrencimiz Bensu VURAL Türkiye Buz Pateni Federasyonunun düzenlediği yarışmalarda bugüne kadar senkronize dalında 7 altın madalya ve 1 gümüş madalya kazanmış olup, 14-15 Eylül 2019 tarihinde Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Bursa Kestek'de düzenlenen Türkiye Artistik Buz Pateni Şampiyonasında figür dalında Türkiye 1. asi olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz