Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

SAYIN BAKANIMIZ KIZILCAHAMAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KARNE DAĞITIM VE ETKİLEŞİMLİ 3 BOYUTLU MESLEKİ EĞİTİM PROJESİ SALONU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

SAYIN BAKANIMIZ KIZILCAHAMAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KARNE DAĞITIM VE ETKİLEŞİMLİ 3 BOYUTLU MESLEKİ EĞİTİM PROJESİ SALONU AÇILIŞ TÖRENİNE  KATILDI

Sayın Bakanımız Nabi AVCI 23 Ocak 2015 tarihinde Genel Müdürlüğümüze bağlı Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen Karne Dağıtım Töreni ve Etkileşimli 3 Boyutlu Mesleki Eğitim Projesi Salonu Açılışına katıldı.

Genel Müdürlüğümüze bağlı Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindedüzenlenen törene TBMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Sayın Emrullah İŞLER, Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN, Müsteşar Yardımcılarımız Sayın Salih ÇELİK ve Ömer AÇIKGÖZ, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdür V. Osman YILDIRIM, Bakanlık Müşavirleri ve yöneticileri ile birlikte Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz katıldı.

Eğitim, öğretim yılı açılışını Ankara’da mesleki ve teknik eğitim veren lisede yaptıklarını dile getiren Sayın Bakanımız Nabi AVCI, “Hükümetimiz, bakanlığımız mesleki ve teknik eğitimi birinci önceliği olarak görmektedir. Bu hem sayısal olarak, hem de niteliksel olarak böyledir. O bakımdan önümüzdeki dönemde mesleki ve teknik eğitimin nasıl mesafe almakta olduğunu inşallah hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

 

Sayın Bakanımız karne dağıtım töreninden sonra Bilim Merkezini ve okulun yürüttüğü proje kapsamında gerçekleştirilen “Etkileşimli 3 Boyutlu Mesleki Eğitim Projesi Salonu” açılışını da yapmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.