Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Önemli Bir Adım Daha

Önemli Bir Adım Daha

Öz değerlendirme uygulamasında tetkik görevini üstlenmek üzere 10-14 Nisan tarihinde yapılan Kalite İzleme ve Değerlendirme seminerine katılan ve başarı gösteren 110 öğretmenimiz iki grup halinde 10-14 Temmuz ve 17-21 Temmuz tarihlerinde Ankara’da Kalite Tetkikçisi Yetiştirme Kursunu başarıyla tamamlayarak Kalite Tetkikçisi Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Kalite sisteminin işleyişi ile ilgili kendi illerindeki okullarda rehberlik ve koordinatörlük hizmeti, diğer illerde görevlendirildiklerinde ise Kalite Sistemi ile ilgili değerlendirme ve denetim görevi üstelenecekler.

İllerden gelen tetkik raporları Mesleki Eğitimde Kalitenin arttırılmasına yönelik çalışmalara önemli ölçüde destek sağlayacak.

 

Kursun kapanış ve belge dağıtım programı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite Geliştirme Daire Başkanı Halil İbrahim KAHRAMAN’ın katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.