Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

OKUL MÜDÜRLERİMİZLE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR.

OKUL MÜDÜRLERİMİZLE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren okul ve kurumlarda görev yapan okul müdürleri ile il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerinde mesleki ve teknik eğitimden sorumlu şube müdürlerine 2 gün süre ile çevrimiçi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşma yapan Genel Müdürümüz Ali KARAGÖZ, mesleki ve teknik eğitimde yeni yaklaşımlar ve uygulamalar hakkında katılımcılara genel bir bilgilendirmede bulundu. 

Diğer yandan Daire Başkanlıklarımızın alanında uzman personeli tarafından okul ve kurumlarımızda karşılaşılan sorunlara ve tereddüde düşülen hususlara ilişkin katılımcılara çevrimiçi eğitim verildi.

Çevrimiçi bilgilendirme toplantılarına; an itibariyle 57 ilimizden 578 şube müdürü, 2302 okul müdürü olmak üzere toplam 2880 kişi katılım sağlamıştır. Bilgilendirme toplantılarımız, henüz toplantı gerçekleştirilmeyen 24 ilimizin okul müdürleri ile mesleki ve teknik eğitimden sorumlu şube müdürlerimizin katılımıyla devam edecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.