Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay Azerbaycan Türkiye Büyükelçisi Erkan Özoral ile görüştü.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay Azerbaycan Türkiye Büyükelçisi Erkan Özoral ile görüştü.

Azerbaycan Cumhuriyeti’nin davetlisi olarak mesleki eğitim konusunda işbirliğini güçlendirmek, kardeş ülke Azerbaycan ile eğitim başlığı altında yapılabilecek ortak çalışmalara ışık tutmak amacıyla Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci başkanlığındaki heyet Azerbaycan’a gitti. Azerbaycan’da Türkiye Azerbaycan Büyükelçisi Erkan Özoral’ın Türk Heyeti onuruna verdiği akşam yemeğine katılan Sayın Demirci, kardeş ülke Azerbaycan’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Demirci, Genç Azerbaycan Cumhuriyeti’ne Türkiye’nin mesleki eğitim konusunda tecrübelerini aktarmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi. 

Azerbaycan Türkiye Büyükelçisi Erkan Özoral ise yaptığı konuşmada Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Ercan Demirci başkanlığındaki mesleki eğitim heyetini Azerbaycan’da gördüğü için duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Görüşmede Azerbaycan Türkiye Büyükelçisi Sayın Erkan Özoral ve kıymetli eşleri, Azerbaycan Türkiye Büyükelçiliği Müsteşarı Sayın Meral Barlas, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Ercan Demirci, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri Gülay ve kıymetli eşleri, Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanları Mehmet Salih Canbal ve Şennur Çetin ayrıca Türkiye’de mesleki eğitim konusunda beş uzman katıldı.

 

09-11-201609-11-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.