Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünü ziyaret etti

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünü ziyaret etti

Ziyarette Bakan Yardımcısı Mahmut ÖZER'de kendisine eşlik etti. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Kemal Varın NUMANOĞLU, Eğitim Politikaları  Daire Başkanı Recep ALTIN, Eğitim Ortamları ve Öğrenme Süreçleri Daire Başkanı Belma GÜNGÖR, Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Şennur ÇETİN, İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Yusuf ÇİDEM,Kalite Geliştirme Daire Başkanı İsmail GÜLER, İşyeri Tabanlı Daire Başkanı Süleyman AKGÜL ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih CANBAL'dan çalışma alanları hakkında bilgi aldı. Bakan SELÇUK, Bu yıl yapılan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) kapsamında mesleki ortaöğretim kurumlarına yerleşme oranlarındaki yükselişten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Son dönemde mesleki ve teknik okul ve kurumlarında yaşanan gelişmeler noktasında Genel Müdürlüğümüz çalışanları ile görüş alış verişinde bulundu ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

24-07-201924-07-201923-07-2019

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.