Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, pandemi sürecinde canla başla mücadele eden İstanbul'daki Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizi ziyaret etti

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, pandemi sürecinde canla başla mücadele eden İstanbul'daki Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizi ziyaret etti

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı mesleki eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu. 

Bakan Yardımcımız Mahmut Özer, Kağıthane Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İHKİB Kağıthane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ataşehir Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Sultanahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Beşiktaş Rüştü Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. 

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Özer'e, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Serkan Gür ve Zekine Dayıoğlu eşlik etti. 

Mesleki ve teknik eğitim kurumlarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecindeki katkılarına değinen Özer, Türkiye'nin güçlendirilmiş mesleki eğitimle neler başarabileceğini bildiğini ve buna göre hareket ettiğini belirtti. 

Öğretmen, öğrenci ve yöneticilerle ekip ruhuyla hareket edildiğini anlatan Özer, atölyelerin mevcut durumu ve ihtiyaçları hakkında meslek okul yöneticileri ile alan öğretmenlerinin görüşlerini dinledi.

12-06-202012-06-202012-06-2020

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.