Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

MİLLÎ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI KEMAL ŞAMLIOĞLU BAŞKANLIĞINDA AFYONKARAHİSAR'DA İL EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MİLLÎ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI KEMAL ŞAMLIOĞLU BAŞKANLIĞINDA AFYONKARAHİSAR'DA İL EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

     Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Kemal ŞAMLIOĞLU, Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ ve İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman AKGÜL ile birlikte İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı'na katılmak üzere Afyonkarahisar iline ziyarette bulundu. Sayın Kemal ŞAMLIOĞLU ve beraberindeki heyet programlarında ilk olarak İl Millî Eğitim Müdürü Miraç SÜNNETÇİ'yi makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında, Afyonkarahisar'daki eğitim öğretim faaliyetleri detaylı bir şekilde ele alındı. Bakan Yardımcısı Kemal ŞAMLIOĞLU Afyonkarahisar'ın başta mesleki eğitimi olmak üzere eğitim sektöründeki mevcut durumunu yapılan çalışmalar ve hedeflenen projeler hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından İl Millî Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen eğitim yöneticileriyle İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı'na katılım sağlandı.

     Bakan Yardımcısı Sayın Kemal ŞAMLIOĞLU katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada ziyaret kapsamında Afyonkarahisar'daki eğitim kurumları hakkında bilgiler paylaşan İl Millî Eğitim Müdürü Miraç SÜNNETÇİ, Afyonkarahisar'da bulunan eğitim kurumları hakkında da bilgiler verdi. Bakan Yardımcısı ŞAMLIOĞLU, bu bilgiler doğrultusunda ildeki eğitim kalitesini artırmak amacıyla yapılacak çalışmalara destek sağlayacaklarını belirtti.

Ziyaretlerin ardından Bakan Yardımcısı Kemal ŞAMLIOĞLU ve beraberindeki heyet ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran YİĞİTBAŞI'yı makamında ziyaret etti. 

07-02-202407-02-202407-02-202407-02-202407-02-202407-02-202407-02-202407-02-202407-02-2024

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.