Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

METEK Projesi Eğitim bileşeni kapsamında Program Geliştirme Çalıştayı Diyarbakır’da gerçekleştirildi.

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Milli Eğitim Bakanlığı’nın da ana faydalanıcısı olduğu METEK Projesi’nin Eğitim bileşeni kapsamında Program Geliştirme Çalıştayı Diyarbakır’da gerçekleştirildi.
METEK Projesi Eğitim bileşeni kapsamında Program Geliştirme Çalıştayı Diyarbakır’da gerçekleştirildi.

Faaliyete çeşitli illerden 96 öğretmen ve akademisyen ile Milli Eğitim Bakanlığı temsilcileri olmak üzere toplam 101 kişi katıldı.

Açılışını Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü  Sayın Şahin AKTAY’ın yaptığı toplantıda Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü´nden Sayın Osman YALÇIN, Sayın Suat ŞAHİN ve Yükseköğretim Kurulu´ndan Sayın Doç.Dr. Behçet GÜLENÇ çalıştay faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.

 

METEK Projesi Eğitim bileşeni kapsamında Program Geliştirme Çalıştayı Diyarbakırda gerçekleştirildi.METEK Projesi Eğitim bileşeni kapsamında Program Geliştirme Çalıştayı Diyarbakırda gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.