Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki ve Teknik Ortaöğretimde Değerler Eğitimi

Mesleki ve Teknik Ortaöğretimde Değerler Eğitimi

 

1739 Sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu’nun Genel Amaçları ve 65. Hükumet Programı doğrultusunda; Türk Milletinin millî, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerinin benimsenmesi, değerlerimizin daha fazla özümsenmesi ve gelecek nesillere aktarılmasının sağlanması amacıyla mesleki ve teknik ortaöğretimde uygulanan alanların öğretim programlarına millî, manevi , insani tüm değerlerimizin yanı sıra Ahilik Kültürümüzün  yansıtılması çalışması, Giresun Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde başladı.

Çalışmaya, Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri Gülay, Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Sayın Belma GÜNGÖR, Giresun İl Millî Eğitim Müdürü, Akademisyen Doç. Dr. Sayın Kadir Ulusoy, Bakanlığımız temsilcileri, ilgili alan uzmanları katıldı. Sayın Genel Müdürümüz Osman Nuri GÜLAY’ ın açılış konuşması ile başlayan çalışma 5 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

05-08-201605-08-201605-08-201605-08-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.