Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okulları Öğretim Programlarının Sosyal Taraflarla İstişare Edilmesi Komisyon Çalışması

 Mesleki ve teknik ortaöğretimde taslak olarak hazırlanan/güncellenen Çerçeve Öğretim Programları ve haftalık ders çizelgelerinin sektör, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, akademisyenler, Mesleki Yeterlilik Kurumu temsilcileri ile istişare edildi. 
Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okulları Öğretim Programlarının Sosyal Taraflarla İstişare Edilmesi Komisyon Çalışması

Mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında uygulanan alan/dallarda Meslek Standartları, Ulusal Yeterlilikler ve ilgili diğer ulusal ya da uluslararası belge/dokümanlar referans alınarak Genel Müdürlüğümüz program geliştirme ekibi, iş piyasası temsilcileri, alan öğretmenleri ve alanda uzman akademisyenlerden oluşan komisyonlar tarafından taslak olarak hazırlanan Çerçeve Öğretim Programları ve haftalık ders çizelgeleri ile ekleri; sektör, sivil toplum kuruluşları ve diğer ilgili kurum/kuruluş temsilcileri, akademisyenler, Mesleki Yeterlilik Kurumu temsilcileri ile istişare edilmesi komisyon çalışması 16-20 Kasım 2015 tarihleri arasında Ankara Çankaya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilmiştir.

23-11-201523-11-201523-11-201523-11-2015

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.