Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması-II Hibe Programı İstişare Toplantısı

Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Hibe Programı İstişare Toplantısı faydalanıcıların yürütmüş olduğu projelerin değerlendirilmesi amacıyla 16-17 Nisan 2015 tarihlerinde yapıldı
Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması-II Hibe Programı İstişare Toplantısı

Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması-II (METEK-II) hibe faydalanıcısı kurumlara yönelik 16-17 Nisan 2015 tarihlerinde Genel Müdürlüğümüz ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB)  Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı işbirliğinde hibe programı istişare toplantısı düzenlenmiştir.

Toplantının açılışı, Genel Müdürlüğümüz Eğitim Politikaları Daire Başkan Vekili     Dr. Recep ALTIN ve ÇSGB Avrupa Birliği İşleri ve Uluslararası Projeler Daire Başkanı Cengiz AYDEMİR tarafından yapılmıştır.

 

Toplantıya hibe programı yürütücüsü 78 okulun temsilcileri olan 105 katılımcı ile Bakanlığımız ve ÇSGB’nın ilgili temsilcileri katılmıştır. Toplantıda; uygulanan hibe programlarında çıkan sorunlar ve çözüm önerileri görüşülmüştür.

hibe programıhibe programıhibe programıhibe programı

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.