Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDEN SORUMLU MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI VE ŞUBE MÜDÜRLERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI MERSİNDE YAPILDI

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDEN SORUMLU MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI VE ŞUBE MÜDÜRLERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI MERSİNDE YAPILDI

Genel Müdürlüğümüzce mesleki ve teknik eğitim alanında yapılan çalışmaları paylaşmak, merkez ve taşra teşkilatı arasında amaç ve anlayış birliği sağlamak, iş ve işlemleri zamanında amacına uygun olarak sonuçlandırmak amacıyla il millî eğitim müdürlüklerinde mesleki ve teknik eğitimden sorumlu il millî eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerine yönelik bilgilendirme toplantısı 18-19 Aralık 2014 tarihlerinde Mersin Suphi Öner Öğretmenevinde Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Osman YILDIRIM örgün mesleki ve teknik ortaöğretimde yapılan ve planlanan çalışmaları anlatarak hedeflerinin okullarımızda nitelikli eğitimin daha üst seviyelere çıkartılması olduğunu, kalite ve sonuç odaklı olarak merkez ve taşra teşkilatı arasında aynı anlayış ve amaç birliği ile çalışması gerektiğini söyledi.

Genel Müdürümüz Osman YILDIRIM ayrıca Mersin merkez ilçelerde yer alan 12  mesleki ve teknik Anadolu lisesini İl Millî Eğitim Müdürü Hasan GÜL ve okul müdürleri ile birlikte ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

            İki gün süren bilgilendirme toplantısına, Genel Müdürümüz Osman YILDIRIM, Eğitim Politikaları Daire Başkanı Recep ALTIN, Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Ertuğrul GEÇGİL, İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Yusuf ÇİDEM ile Genel Müdürlüğümüz uzmanları,  Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜL, il milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri katılmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.