Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

"Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Yaklaşımlar" semineri Ankara'da düzenleniyor.Mesleki eğitim ile ilgili işleyişte karşılaşılan sorunlara yönelik yerinde ve hızlı çözüm geliştirilmesi amacıyla mesleki eğitimden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katılımıyla Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Yaklaşımlar semineri 11-15 Aralık 2023 tarihinde Ankara Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştiriliyor.

 e-Okul Yönetim Bilgi Sistemindeki iş ve işlemlerden döner sermaye mevzuatına, alan/dal açma ve kapama işlemlerinden mesleki eğitimde program geliştirme sürecine kadar bir çok konunun gündem maddesini oluşturduğu seminerin açılış konuşmasını Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ yaptı.

 

11-12-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.