Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri GÜLAY, Gaziantep İlinde ziyaretlerde bulundu

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri GÜLAY, Gaziantep İlinde ziyaretlerde bulundu

Genel Müdürümüz Osman Nuri GÜLAY, Gaziantep ilinde mesleki ve teknik okul müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıda Türkiye´nin kalkınmasının Mesleki ve Teknik okullardan geçtiğini belirtirken, gençlerimizin gelecekte iyi bir meslek sahibi olması için kendilerini çok iyi geliştirmesi gerektiğini kaydetti. 

Genel Müdürümüz konuşmasında sektörün okullarımızla iş birliği içerisinde bulunarak okul hamiliği projesi kapsamında sektörün okullarımızda görev alması ve okullarımıza hamilik yapması, okul sektör iş birliğinin güçlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Osman Nuri GÜLAY Organize Sanayi Bölgesinden sorumlu Vali Yardımcısı Hüseyin ŞAHİN ve Organize Sanayi Bölgesi yöneticileri ile istişare toplantısı yaptı. Gülay, Bakanımız Sayın Nabi AVCI’nın öncelikle selamlarını ileterek, bu toplantıda sektörün okullarla işbirliği içinde olması gerektiğini belirtti. Gaziantep’te yerleşik 5 Organize Sanayi Bölgesi olduğunu vurgulayan GÜLAY, temeli atlan 6. Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, sektörle temaslarda bulunmuştur.

Genel Müdürümüz GÜLAY, Gaziantep  ilinde yapılan Onuncu Uluslararası Robot Yarışması´nda gösterilen misafirperverlikten ve yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

13-05-201613-05-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.