Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Arasında İş Birliği

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Arasında İş Birliği

2023 Eğitim Vizyonunda yer alan hedefler de dikkate alınarak Bakanlığımızın kendi ihtiyacının yerli ve milli üretimle karşılanması aynı zamanda okullardaki donatım ve teknik ekipmanın daha aktif ve işlevsel hale getirilerek mesleki ve teknik eğitim okullarının üretime katkıda bulunarak, öğrencilerin iş başında eğitim alması hedefiyle Bakanlığımıza bağlı okul/kurumların donatım ve ders araç gereci ihtiyacının Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü uhdesindeki okul\kurumlar ve Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ders Aletleri Yapım Merkezi (2. Akşam Sanat Okulu) iş birliğinde üretilmesini sağlaması amacıyla iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Söz konusu protokol kapsamında ;Bakanlığımıza bağlı okulların donatım ve ders araç gereç ihtiyaçları belirlenecek, üretim yapacak okullar tespit edilecek,üretim yapacak okulların atölye ve laboratuvarlar donatılacak, okullara, üretime ilişkin hammadde temini sağlanacak, üretimi yapılan malzemelerin ilgili okullara teslim edilmesi ve montajı yapılacaktır.

 

01-11-201901-11-201901-11-201901-11-201901-11-2019

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.