Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdür Sayın Osman Nuri GÜLAY, Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİRi makamında ziyaret etti
![Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdür Sayın Osman Nuri GÜLAY, Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİRi makamında ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_25102100_img_9538.jpg)
Ziyarette Organize Sanayi Bölgelerinin (OSB) eğitim kurumlarıyla olan işbirliği, sanayi-okul işbirliği, ayrıca ASO 1. OSB’de açılan ASO Teknik Koleji ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.