Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki Eğitim Merkezlerine Öğrenci Kayıtları ve Diploma Programı Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Mesleki Eğitim Merkezlerine Öğrenci Kayıtları ve Diploma Programı Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Genel Müdürümüz sayın Kemal Varın NUMANOĞLU'nun başkanlığında Eğitim Politikaları Daire Başkanımız sayın Recep ALTIN ve İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanımız sayın Süleyman AKGÜL'ün katılımıyla İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu Müdür Yardımcısı/Şube Müdürlerine 17.08.2020 Pazartesi günü saat: 16.00'da Zoom programı üzerinden Mesleki eğitim Merkezlerine öğrenci kayıtları hakkında bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Toplantıda, mesleki eğitim merkezleri ve mesleki eğitim merkezi diploma programı hakkında bilgi verilerek Ortaöğretime Geçiş Tercih Ve Yerleştirme Kılavuzu kapsamında 2. Nakil döneminde ve İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonlarına başvuru yapan öğrencilere mesleki eğitim merkezi diploma programının tanıtımı yapılarak öğrencilerin bu programa yönlendirilmesi hususunda bilgilendirme yapılmıştır.

 

18-08-2020

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.