Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Ali Karagöz, Bolu İline Ziyaret Gerçekleştirdi

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Ali Karagöz, Bolu İline Ziyaret Gerçekleştirdi

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ ile Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Ercan ALPAY Bolu iline çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Daire Başkanı Ercan ALPAY ve Millî Eğitim Müdürü Dr. Cemil SARICI ile birlikte Bolu Valisi Erkan KILIÇ'ı makamında ziyaret eden Genel Müdürümüz Bolu ilinde meslekî ve teknik eğitimin geliştirilmesi, okul faaliyetleri ile yapılması planlanan çalışmalar konusunda istişarelerde bulundu. 

Valilik ziyaretinin ardından okul müdürleri ile mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi, Bakanlığımızca hayata geçirilen yeni uygulamalar, okullarımızın faaliyetleri ve önümüzdeki dönemlerde yapılması planlanan çalışmaların gündeme geldiği bir toplantı gerçekleştiren Genel Müdürümüz iletilen görüş ve önerileri önemsediklerini belirterek gerekli çalışmaların yapılacağını, mesleki eğitim veren okullarımızın Bolu'ya katma değer kattıklarını görmekten ayrıca mutluluk duyduğunu belirtti.

 İl programı kapsamında okul ziyaretleri de gerçekleştiren Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ İzzet Baysal Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, İzzet Baysal Abant Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bolu Organize Sanayi Bölgesi Meslekî ve Teknik Anadolu Liselerini ziyaret ederek okulların fiziki yapısı, sosyal alanlar, atölyeler,kütüphaneler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak yerinde incelemelerde bulundu.

20-04-202420-04-202420-04-202420-04-202420-04-202420-04-202420-04-2024

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.