Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ Kahramanmaraş'ta Meslekî Eğitime Yönlendirme ve Metal Sanayiciler Sendikası MESS Eğitim Vakfı ödül takdim törenine katıldı.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü  Ali KARAGÖZ Kahramanmaraş'ta  Meslekî Eğitime Yönlendirme ve Metal Sanayiciler Sendikası MESS Eğitim Vakfı ödül takdim törenine katıldı.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü  Ali KARAGÖZ Kahramanmaraş'ta  Meslekî Eğitime Yönlendirme ve Metal Sanayiciler Sendikası MESS Eğitim Vakfı ödül takdim törenine katıldı.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ Mesleki Eğitime Yönlendirme ve Metal Sanayiciler Sendikası MESS Eğitim Vakfı ödül takdim törenine katılmak üzere Kahramanmaraş'a ziyaret gerçekleştirdi.

Ödül takdim törenine Genel Müdürümüz ile birlikte Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Murat NEDİRLİ, Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf KAHRAMAN ve MESS Eğitim Vakfı Genel Müdürü Birol KORKMAZ'da katılım sağladı.

Ahilik kültürünün önemi ile özüne değindiği ve başarıyı taltif etmek istediklerini belirttikleri konuşmalarında Genel Müdürümüz ileride meslek hayatına atılacak olan teknisyen adayı öğrencilerimize hitaben Ülkemizin kalkınmasında önemli olan nitelikli ve yüksek katma değerli üretimin en önemli kaynağının insan kaynağı olduğuna dikkat çekerek değerli öğrencilerimize bu hususta oldukça ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Ödül töreninin ardından Genel Müdürümüz Ali KARAGÖZ yerinde temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş Şehit İdari Ateşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kahramanmaraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi.

 

16-12-202316-12-202316-12-202316-12-202316-12-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.