Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Meslek Etiği ve Değerler Eğitimi

 Meslek Etiği ve Değerler Eğitimi

Öğrencilerimizi, yetişkin yaşantılarında üstlenecekleri rolün üstesinden gelebilmelerini sağlayacak bilgi, anlayış, yetenek, tutum, değerler ve karakterle donatmak eğitimin öncelikli görevlerinden biridir. Aynı zamanda temel insani değer ve erdemleri kazandırarak meslek etiği ve değerlere karşı duyarlılık oluşturmak, edinilen kazanımları davranışa dönüştürmek gerekmektedir.

Bu nedenle, 14-15 Nisan 2016 tarihlerinde, Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde genel müdürümüz sayın Osman Nuri GÜLAY ve daire başkanımız sayın İbrahim ERDOĞAN’ın katılımlarıyla Meslek Etiği ve Değerler eğitimi komisyon çalışması yapılmıştır.

            Çalışmamıza Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi sayın Kadir ULUSOY komisyon başkanı ve eğitim görevlisi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Ahilik  Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi müdürü sayın Kazım CEYLAN eğitim görevlisi olarak katılmışlardır.

26-04-201626-04-201626-04-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.