Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

KEP II Projesi Logo/ Slogan, Fotoğraf, Video Yarışması Kazananları

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa yürütülen ‘Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi’ kapsamında yapılan yarışmada dereceye giren öğrenciler İstanbul’u fethetti.
KEP II Projesi Logo/ Slogan, Fotoğraf, Video Yarışması Kazananları

‘Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen Logo/ Slogan, Fotoğraf, Video yarışması sonuçları açıklandı. ‘Okula Devam’ konulu yarışmaya toplam 1026 öğrenci başvuruda bulundu. Başvuruların titizlikle değerlendirildiği yarışmada kategori birinci, ikinci ve üçüncüleri tablet kazanırken; KEP II projesi pilot il birincileri, rehber öğretmenleri ile birlikte İstanbul Gezisi ile ödüllendirildi. 30 Mayıs- 3 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleşen gezide; Dolmabahçe Sarayı, Ayasofya, Eyüp Sultan Camii, Yerebatan Sarnıcı gibi İstanbul’un birçok tarihi mekanının yanı sıra çok sayıda eğlence merkezi gezildi. İlk defa şehirlerinden çıkan öğrencilerin gezi sırasında ki heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi.

13-06-201613-06-201613-06-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.