Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
İlkyardım Eğitici Eğitimi Kurslarımızın Üçüncüsünü Tamamladık
![İlkyardım Eğitici Eğitimi Kurslarımızın Üçüncüsünü Tamamladık](/meb_iys_dosyalar/2017_07/27105128_ilkyardYm_resim.jpg)
İl merkezlerinde kurulan ilkyardım eğitim merkezlerinde mesul müdür ve eğitmen olarak görevlendirilmek üzere ilkyardım eğitici eğitimi kursunun üçüncüsü 16-21 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşti.
Kursun kapanış ve belge dağıtım programı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite Geliştirme Daire Başkanı Halil İbrahim KAHRAMAN’ın katılımı ile gerçekleştirilmiştir.