Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

II. Eğitim Kongresi Düzenleme Kurulu Toplantısı Yapıldı

1 Haziran 2016 Çarşamba günü, saat 14:00 de, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün Ahi Evran toplantı salonunda, Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY’ın Başkanlığında, II. Eğitim Kongresi Düzenleme Kurulunun ilk toplantısı yapılmıştır.
II. Eğitim Kongresi Düzenleme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY’ın Başkanlığında, Genel Müdürlüğümüz Ahi Evran toplantı salonunda, 1 Haziran 2016 Çarşamba günü, saat 14:00 de, II. Eğitim Kongresi Düzenleme Kurulu temsilcileri ile bir toplantı yapılmıştır.

Toplantının açılış konuşmasında Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda görüşülmekte olan 1/693 esas numaralı Kanun Tasarısı hakkında Kurulu bilgilendirmiş, Tasarı’nın kabulüne müteakip mesleki ve teknik eğitimin iyileştirilmesi ile ilgili bir kongre yapılmasının gerekmekte olduğunu vurgulamıştır.

Toplantının devam eden kısmında Kongre için yapılan ön hazırlık çalışmaları, temalar, program, oturumlar ile moderatörler, gelecek makale, bildiri, sözlü sunumlar için değerlendirme komisyonları ile çalışmayı destekleyebilecek sponsorların belirlenmesi hususları Düzenleme Kurulunca değerlendirilmiştir.

02-06-201602-06-201602-06-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.