Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Nazan ŞENER'in Çankırı Merkez Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti
![Genel Müdürümüz Nazan ŞENER'in Çankırı Merkez Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_01/27165346_1_9.jpg)
Genel Müdürümüz Nazan ŞENER, 2022-2023 eğitim öğretim yılı çalışmalarını yerinde incelemek, değerlendirmek ve mesleki eğitimde yapılabilecek çalışmalarla ilgili Çankırı Merkez Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.