Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Mesleki Eğitimde İşbaşı Eğitimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Mesleki Eğitimde İşbaşı Eğitimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Bakanlığımız ve ilgili sektör arasında yapılan işbirliği protokolleri ile atölye ve laboratuvar dersi öğretmenlerine yönelik gerçek üretim ortamlarında iş başı eğitim faaliyetleri devam etmektedir.

Bu kapsamda Genel Müdürlüğümüze bağlı okul kurumlarda görev yapan 20 Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alan öğretmeninin katılımıyla Ankara ilinde 02-06 Eylül 2019 tarihleri arasında Dikmen Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devam eden ve CESA Kozmetik tarafından desteklenen "Kalıcı Makyaj Teknikleri Kursu" Genel Müdürlüğümüz Kalite Geliştirme Daire Başkanı İsmail GÜLER tarafından yerinde ziyaret edildi.

Söz konusu ziyarette eğitim görevlileri ve kursa katılan öğretmenlerden eğitimin içeriği, etkililiği, eğitim merkezi ve konaklama yerinin fiziki altyapı konularında detaylı bilgi alındı.

Eğitime katılan kursiyerler, Kalıcı Makyaj Tekniklerini içeren bu kurstan oldukça faydalandıklarını ve alanlarında daha çok sayıda ve farklı konularda eğitimlerin planlanmasının mesleki gelişimlerine çok büyük ölçüde katkı sağlayacağını belirtti.

06-09-201906-09-2019

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - Telefon Rehberi

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.