Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığınca bireysel öğrenme materyali hazırlama eğitimi verildi

Ankara Yenimahalle Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığınca bireysel öğrenme materyali hazırlama eğitimi verilmiştir.
Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığınca bireysel  öğrenme materyali hazırlama eğitimi verildi

Modüler çerçeve öğretim programları kazanımlara dayalı olarak geliştirilmiş ve meslekî ve teknik ortaöğretim okullarında uygulamaya konulmuştur. Söz konusu alan dallarda yazımına ihtiyaç duyulan bireysel öğrenme materyallerinin hazırlanması için, alanlar bazında belirlenen okullardan bireysel öğrenme materyali yazımında görev almak üzere valiliklerden öğretmen isimleri istenmiştir. İlgili valiliklerce Genel Müdürlüğümüze isimleri bildirilen 5 meslek alanında toplam 19 komisyon üyesi öğretmene Ankara Yenimahalle Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 14 - 15 Nisan 2016 tarihleri arasında bireysel öğrenme materyali hazırlama eğitimi verilmiştir. Söz konusu eğitim çalışması Genel Müdürlüğümüz Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilmiştir.

19-04-201619-04-201619-04-201619-04-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.