Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Hizmetiçi Eğitimler Uzaktan Eğitim Şeklinde Devam Ediyor

Uzaktan eğitim metoduyla yapılacak olan "Endüstriyel Görsel Programlama Kursu" ve "Lojistik Depo / Nakliye Yönetim Kursu"na ilgili alan öğretmenleri MEBBİS üzerinden başvuru yapabilirler.  
Hizmetiçi Eğitimler Uzaktan Eğitim Şeklinde Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüz ile BTG arasında yapılan protokol kapsamında 11-22 Mayıs 2020 tarihleri arasında bilişim teknolojileri, biyomedikal cihaz teknolojileri, elektrik-elektronik teknolojisi, endüstriyel otomasyon teknolojileri, raylı sistemler teknolojisi ve yenilenebilir enerji teknolojileri alan öğretmenlerine yönelik 2020000237 faaliyet numaralı  "Endüstriyel Görsel Programlama Kursu (Temel Düzey)" uzaktan eğitim metoduyla düzenlenecektir. 

Genel Müdürlüğümüz ile Netkoza arasında yapılan protokol kapsamında uzaktan eğitim metoduyla ulaştırma hizmetleri alan öğretmenlerine yönelik 2020000220 faaliyet numaralı  "Lojistik Depo / Nakliye Yönetim Kursu" uzaktan eğitim metoduyla düzenlenecektir.

 esleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda görev yapan ilgili alan öğretmenleri MEBBİS üzerinden ilgili faaliyetlere başvuruda bulunarak eğitim alabilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.