Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Hizmetiçi Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı

Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı mesleki ve teknik okul/kurumlarında görev yapan öğretmenlerinin yeni teknolojilere dayalı üretim ortamı içerisinde mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmek için adım atıldı.

Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfı iş birliğinde; Bakanlık’a bağlı mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarındaki Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Tekstil Teknolojisi ve Bilişim Teknolojileri alanlarının öğretmenlerine yeni teknolojilere dayalı hizmet içi eğitim uygulamasına yönelik olarak 03.05.2017 tarihinde İş Birliği Protokolü imzalanmıştır.

 

Bir yıl yürürlükte kalacak protokol kapsamında;

Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Tekstil Teknolojisi ve Bilişim Teknolojileri alanlarında görev yapan öğretmenlere BUTGEM bünyesinde hizmet içi eğitim faaliyetleri düzenlenecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.