Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

HAYVAN SAĞLIĞI ALANINDA YENİLİKÇİ UYGULAMALAR ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

HAYVAN SAĞLIĞI ALANINDA YENİLİKÇİ UYGULAMALAR ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

Genel Müdürlüğümüze bağlı Hayvan Yetiştiriciliği ve Hayvan Sağlığı alanı bulunan okullarda örnek uygulamaların yaygınlaştırılması ve yenilikçi uygulamaların geliştirilmesi amacıyla 02-05 Aralık 2021 tarihleri arasında Balıkesir/Karesi Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde "Hayvan Yetiştiriciliği ve Hayvan Sağlığı Alanında Örnek Uygulamaların Yaygınlaştırılması ve Yenilikçi Uygulamaların Geliştirilmesi" Çalıştayı düzenlenmiştir. Çalıştaya Genel Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda görev yapan 60 öğretmen ve okul yöneticisi katılım sağlamıştır.

 Çalıştay süresince hayvan yetiştiriciliği ve sağlığı alanında yenilikçi uygulamalar, karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları, mesleki yeterliliğin geliştirilmesi ve Avrupa Birliği müktesebatı, müfredat ve eğitim materyallerinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesine yönelik konular hakkında fikir alışverişinde bulunulmuş, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.