Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

 

07 Ocak 2016 tarihi itibarıyla Sayın Bakanımızın Olurlarıyla Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.

Meslekî ve teknik eğitim camiasıyla birlikte çalışacak olmanın heyecanı, onuru ve mutluluğu içerisindeyim.

64. Hükümet Programı, Bakanlığımızın 2015-2019 Stratejik Planı, Türkiye Meslekî ve Teknik Eğitim Strateji Belgesi ve Eylem Planı (2014-2018) ile belirlenen meslekî ve teknik eğitime yönelik hedeflerin gerçekleştirilmesi ve Genel Müdürlüğümüze verilen görevlerin yerine getirilmesi,  ilgili sektörlerle işbirliği içerisinde mezunların niteliğinin yükseltilmesi ve istihdamdaki iş gücünün bilgi, beceri ve yetkinliklerini artırmak için çalışacağız.

Meslekî ve teknik eğitim camiasının her mensubunun, benimle aynı görev anlayışı ve çalışma heyecanıyla bu güzel vatana ve aziz milletimize daha iyi hizmet vermek için, ekip ruhu içerisinde çalışmaya devam edeceğine, yürekten inanıyorum.

Bana verilen bu önemli görevi, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde Genel Müdürlüğümüz Personeli ile birlikte en iyi şekilde yürüteceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, merkez ve taşra teşkilatımızda görev yapan bütün mesai arkadaşlarıma sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

 

                                                                        Osman Nuri GÜLAY

                                                                               Genel Müdür V.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.