Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY, Refaiye Çok Programlı Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerini Makamında kabul etti
![Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY, Refaiye Çok Programlı Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerini Makamında kabul etti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/14154652_DSC_1775.jpg)
Erzincan Refahiye Çok Programli Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Müsteşar Yardımcımız Sayın Ferda YILDIRIM ve Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY´ı ziyaret ettiler.
Okul Müdürü Fatih SARIYILDIZ, okulları ile ilgili bilgi verdi. Genel Müdürümüz öğretmen ve öğrencilerimize kitap hediye ederek, okumanın ve mesleki eğitimin öneminden bahsetti.