Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NUMANOĞLU MAÇKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NUMANOĞLU MAÇKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Kemal Varın Numanoğlu ile Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Recep Altın İstanbul ziyaretleri sırasında Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin alan şefleri toplantısına da katıldı.

Müdür yardımcıları ve alan şefleri ile bir araya gelen Numanoğlu, mimari yapısı ve merkezi konumu ile okulun önemini vurguladıktan sonra mesleki ve teknik eğitim alanında nitelikli ve köklü okullara destek vererek onları daha güçlü hale getirmeyi hedeflediğini dile getirdi.

Alan şeflerinin uygulanmakta olan eğitim programlarına ilişkin görüşlerini dinledikten sonra, Sayın Numanoğlu sektör ve üniversiteler ile iş birliğinin önemini vurguladı. Öğrencilerin mesleki eğitime ilgisini çekmek için Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi okullarımıza ve öğretmenlerimize önemli görevler düştüğünü, marka değerler ekleyerek sertifikasyon çalışmaları ile kalitenin arttırılabileceğini ifade etti.

02-10-202102-10-2021

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.