Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Nazan ŞENER'in Ankara TVF Spor Lisesi Ziyareti

Genel Müdürümüz Sayın Nazan ŞENER'in Ankara TVF Spor Lisesi Ziyareti

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Nazan ŞENER, Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın Sema AYDIN ile birlikte okulumuzu ziyaret etti.

Sayın ŞENER ziyaretleri sırasında, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ ile Türkiye'nin voleybol eğitimi veren ilk tematik spor lisesi olma özelliğini gösteren okulumuzun tematik işleyişiyle ilgili fikir teatisinde bulundu. Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığının düzenlediği Genç Kızlar A Kategorisi Liseler Arası Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye dördüncüsü olan kız takımımızı ve Genç Erkekler A Kategorisinde Liseler Arası Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonu olan erkek takımımızı, ülkemizi Brezilya Dünya Liseler Arası Voleybol Şampiyonası'nda temsil edecek olmasından dolayı tebrik etti.

Okulumuzun öğretmen ve öğrencileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Sayın ŞENER, okulumuzda yürütülen projelerle ilgili bilgilendirildi. 29 Aralık 2021 tarihinde açılan okul kütüphanemizi de ziyaret eden Sayın ŞENER, başarılı çalışmalarından dolayı okulumuzun idarecilerini ve öğretmenlerini tebrik ederek en kısa zamanda tekrar görüşebilmek temennisiyle okulumuzdan ayrıldı.

30-03-202230-03-202230-03-202230-03-2022

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.