Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Samsun Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve ekibini kabul etti

Genel Müdürümüz Samsun Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve ekibini kabul etti

Samsun İli Çarşamba İlçesi Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Pakize AKÇAGÖZ  Bilgi Edinme kanalıyla Sayın Cumhurbaşkanına hitaben yazmış olduğu bir mektupta Tarih/Değerler eğitimi alanında, Türk Devletlerinde Kut/Karizma, Hüma Kuşu ve Bayrak üçlemesi konulu bir proje hazırladığından bahisle, projesi hakkında desteğin yanında görüş ve öneri beklediğini belirtmiştir.

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY Öğrencimiz Pakize AKÇAGÖZ ile birlikte Okul Müdürü Hümra YILDIRIM ve proje koordinatörü Tarih Öğretmeni Eşref ÜZÜLMEZ’i Genel Müdürlüğümüze davet ederek 12 Ocak 2017 tarihinde makamında kabul etmiştir.

Sayın GÜLAY  kabulünde; Öğrencimiz Pakize AKÇAGÖZ’ü  milli ve manevi değerlerimizi öne çıkaran proje çalışmasından dolayı tebrik ederek hediye ile ödüllendirmiştir. Sayın GÜLAY  konuşmasında öğrencimizin bu çalışmasından dolayı örnek teşkil ettiğini belirterek vatandaşlık bilinci yüksek öğrencilerimizin bu tür çalışmalarının takdirle izlendiğini ve her zaman desteklenmeye devam edileceğini ifade etmiştir.

18-01-201718-01-2017

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.