Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU, Smart Future World Expo Enerji Garajı Etkinliğine Katıldı

Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU, Smart Future World Expo Enerji Garajı Etkinliğine Katıldı

Smart Future World Expo 30-31 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.

Future World Expo; Akıllı Teknolojiler Zirvesi ve Fuarı teknoloji, iş dünyası ve kamunun önemli kurum ve kuruluşlarının destekleriyle organize edilmektedir. Teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarının Türkiye'deki sanayici, iş dünyası temsilcileri ve yerel yöneticileriyle buluşması için Türkiye'nin en kapsamlı akıllı teknolojiler ve dijital dönüşüm etkinliği olma özelliği taşıyor.

Alanın uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı eş zamanlı konferansları barındıran zirve, farklı sektörlerden dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, düzenleyici kamu kurumları yönetici ve liderlerinin katılımı, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli ile Smart Future World Expo her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Genel Müdürümüz Kemal Varın NUMANOĞLU Enerji Sektöründe Gelecek Yetkinlik Haritalandırması Paneline katılarak, Bakanlığımızın 2023 vizyonu çerçevesinde kazandırılmaya çalışılan yetkinlikler ve mesleki ve teknik eğitimde öncelikler ve öne çıkan başlıklar hakkında bilgilendirme yaptı. Panel de konuşmacı olarak Korn Ferry şirketi Üst Düzey Yöneticisi Gülden DEĞİRMENCİ, Özyeğin Üniversitesi  Enerji Çevre ve Ekonomi Merkezi Direktörü Prof.Dr. Pinar MENGÜÇ, TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı Arkın AKBAY, TANAP İnsan Kaynakları Direktörü Çiğdem ÖZDEMİR, ETKB  Bakan Danışmanı Dr. Oğuz CAN katılım sağladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.