Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Nazan ŞENER, Ankara Gölbaşı Karaali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kermes Programına Katıldı.
![Genel Müdürümüz Nazan ŞENER, Ankara Gölbaşı Karaali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kermes Programına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/11120110_1_12.jpg)
Genel Müdürümüz Nazan ŞENER, Ankara Gölbaşı Karaali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kermes Programının açılışına katılarak, 2022-2023 eğitim öğretim yılı çalışmalarını yerinde incelemek, değerlendirmek ve mesleki eğitimde yapılabilecek çalışmalarla ilgili Ankara Gölbaşı Karaali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.