Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Kastamonu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve ekibini kabul etti

Genel Müdürümüz Kastamonu Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve ekibini kabul etti

Kastamonu Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı öğrencilerinden İbrahim YAY ve Harun İSTENCİ hazırlamış oldukları “Ortopedik Engelliler için Kaşık” projesi EBA tarafından düzenlenen Fatih Projesi, ETZ Geleceğin Eğitimine Katkı Yarışmasında öğrenci dalında yapılan oylama sonucunda Türkiye 2.si seçildiler.

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY, öğrencilerimiz İbrahim YAY ve Harun İSTENCİ ile birlikte Okul Müdürü Orhan ÖZİN ve Müdür Yardımcısı Yücel AYDINLI´yı makamında kabul etti.

GÜLAY  kabulünde; Öğrencilerimiz İbrahim YAY ve Harun İSTENCİ“Ortopedik Engelliler için Kaşık”  proje çalışmasından dolayı tebrik ederek, kitap hediye etmiştir.

 

 

GÜLAY,  konuşmasında öğrencilerimizi bu çalışmalarından dolayı örnek teşkil ettiğini belirterek, engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılıkları yüksek çalışmalarını takdirle izlediğini ve her zaman desteklenmeye devam edeceğini ifade etmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.