Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ ANTALYA İLİNDEKİ DANIŞMAN ÖĞRETMEN EĞİTİMİ SEMİNERİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Bakanlığımızca düzenlenen ve Antalya iline ilk defa atanan stajyer öğretmenlerin yetiştirilmesi ile ilgili Danışman Öğretmen Eğitimi Semineri, Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY’ın katılımlarıyla Muratpaşa İlçesi Antalya  Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda başlamıştır.
GENEL MÜDÜRÜMÜZ ANTALYA İLİNDEKİ DANIŞMAN ÖĞRETMEN EĞİTİMİ SEMİNERİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Antalya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Hasan TEVKE yaptığı konuşmasında; Antalya ilinde yapılan Danışman Öğretmen Seminerini onurlandırdığı için, Genel Müdürümüz Osman Nuri GÜLAY"a teşekkür ederek,  Seminerin göreve yeni başlayan  öğretmenlerimizin yetiştirilmesi ve öğretmenlik mesleğini en verimli şekilde gerçekleştirmeleri için bir vesile olacağını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etmiştir. 

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri GÜLAY, Seminerin  açılış konuşmasında; “Tüm meslek gruplarının en değerlisi ve kutsalı olan öğretmenlik mesleğini icra etmektesiniz. Öğretmenliğin, öğrencilerimizi milli ve manevi duyguları güçlü, vatanını seven, insan sevgisiyle dolu bireyler olarak yetiştirmesinde ne kadar önemli olduğu aşikardır.  Antalya iline ilk defa atanan altı yüz altmış altı stajyer öğretmene sizler rehberlik edecek, bilgi ve tecrübelerinizi aktaracaksınız, bu genç öğretmenlerin, öğretmenlik mesleğini en iyi şekilde icra edecek şekilde yetişmelerine sizler vesile olacaksınız. 10 yıl Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığım Antalya ilinde beraber çalıştığım değerli öğretmen arkadaşlarımın aldıkları bu görevi en iyi şekilde yerine getireceklerini biliyorum.  Öğretmenlerimize teşekkür eder, Seminerin Ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” diyerek çalışmaları başlatmıştır.

22-02-201622-02-201622-02-201622-02-201622-02-2016

 

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.