Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüz ile Marshall Boya arasında işbirliği protokolü imzalandı

Genel Müdürlüğümüz ile Marshall Boya arasında işbirliği protokolü imzalandı

Genel Müdürümüz Kemal Varın NUMANOĞLU ve Marshall Pazarlama Müdürü Pınar ADABAĞ tarafından imzalanan protokol yürürlüğe girmiştir.

Protokol kapsamında;

Öğretim programlarının ve eğitim materyallerinin hazırlanarak güncellenecek, atölye ve laboratuvar öğretmenlerine işbaşında hizmet içi eğitimler düzenlenecek, temrinlik malzeme desteği verilerek,  öğretim programının uygulanmasında eğitici personelin özellik arz eden derslere girmesinin sağlanacak, belirlenen illerdeki mesleki ve teknik eğitim okullarında iç-dış cephe ve atölyelerin boyanması sağlanacak,  mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi için kariyer günü, rehberlik ve mentorlük, toplantı, seminer, konferans, yarışma vb. farkındalık faaliyetleri düzenlenecektir.

25-02-2020

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.