Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüz ile Ankara Sanayi Odası ve Seçil Etek Giyim Sanayi ve Tic. Ltd.Şti. Arasında Mesleki Eğitimde Üretime Destek İş Birliği Protokolü imzalandı

Genel Müdürlüğümüz ile Ankara Sanayi Odası ve Seçil Etek Giyim Sanayi ve Tic. Ltd.Şti. Arasında Mesleki Eğitimde Üretime Destek İş Birliği Protokolü  imzalandı

Covid-19 ile mücadele sürecinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel müdürlüğüne bağlı üretim yapan Ankara il genelindeki okul/kurumlara destek sağlamak için ASO hamiliğinde Seçil Etek Giyim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yaklaşık 1.000.000 TL. (bir milyon Türk Lirası) tutarında cerrahi maske üretim malzemesi hibe edilmesi amacıyla İş Birliği protokolü imzalanarak yürürlüğe girmiştir.

Genel Müdürlüğümüz ve Ankara Sanayi Odası koordinesinde Seçil Etek Giyim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde cerrahi maske üretim malzemesi Ankara ilinde maske üretimi yapan okullara teslimi sağlanacaktır.

02-09-202102-09-2021

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.