Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Geleceğin Saç Tasarımcılarına Ortak İmza

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Kuaförler Derneği arasında 'Geleceğin Saç Tasarımcılarını Yetiştirme İşbirliği Protokolü' imzalandı.
Geleceğin Saç Tasarımcılarına Ortak İmza

Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) ev sahipliğinde düzenlenen törende protokol imzalarını, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Kuaförler Derneği Başkanı Mahmut Ebil attı. Protokol; Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir ve Samsun'da belirlenmiş pilot okullarda kuaförlük eğitimi gören öğrencilerin gelişiminin yanı sıra alan öğretmenlerine yönelik teknik eğitim desteği, okul atölyelerinin fiziki yapılarının yenilenmesi ve başarılı öğrencilere üstün başarı bursu verilmesi konularını kapsıyor. 

Bu kapsamda protokol imza töreninde öğrencilere başarı bursu veren kuaförlere de takdir belgeleri, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu,Ato Başkanı Gürsel Baran ve Kuaförler Derneği Başkanı Mahmut Ebil tarafından takdim edildi.

26-09-201926-09-2019

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.