Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Endüstriyel Otomasyon Teknolojilerinin Orta Asya ve Orta Doğu Ülkelerine Yaygınlaştırılması Projesi Pakistan Grup Eğitimi

Türkiye-Japonya teknik işbirliği kapsamında Pakistanlı öğretmenlere yönelik ileri seviye Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Kursu İzmir’de Başladı.
Endüstriyel Otomasyon Teknolojilerinin Orta Asya ve Orta Doğu Ülkelerine Yaygınlaştırılması Projesi Pakistan Grup Eğitimi

 

Bakanlığımız ile Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) işbirliği ile devam etmekte olan Endüstriyel Otomasyon Teknolojilerinin Orta Asya ve Orta Doğu Ülkelerine Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında Pakistan’dan gelen 10 öğretmen için 08-26 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir Bornova Mazhar Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen ileri seviye Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Eğitim Kursu, Japonya Büyükelçisi Sayın Yutaka YOKOI, Genel Müdürlüğümüz İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Yusuf ÇİDEM ile TIKA ve JICA temsilcilerinin de katılımı ile düzenlenen açılış töreni ile başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.