Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Denizcilik Alanı bulunan okulların Okul Müdürleri ve alan şeflerine yönelik olarak yapılan bilgilendirme toplantısı

 Denizcilik Alanı bulunan okulların Okul Müdürleri ve alan şeflerine yönelik olarak yapılan bilgilendirme toplantısı

Genel Müdürlüğümüz Kalite Geliştirme Daire Başkanlığının  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile birlikte planladığı,  Denizcilik Alanı bulunan 50 okulun Okul Müdürleri ve denizcilik  alan şeflerine yönelik olarak yapılan bilgilendirme toplantısı 18-20 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul Beşiktaş Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde  gerçekleştirildi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin ŞEVLİ, Deniz ve İç Sular Düzenleme Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ergün ÖZGÜR ,Eğitim ve Belgelendirme Dairesi  Başkanı Cem ERDEM,  Toplantıya Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Salih CANBAL,   Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası (GEMİMO) Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz AŞKIN, GEMİMO Yönetim Kurulu Üyesi  ve Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisi Prof. Dr. Adnan PARLAK, Yalova Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Öğretim Üyesi ve IVETA Doğu Avrupa ve Orta Asya bölge sorumlusu Kaptan Hakan KAHRAMANER ile 50 Okul Müdürü ve Denizcilik Alan Şefi katıldı.

06-05-201606-05-201606-05-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.