Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesinden Podcast müjdesi...

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesinden Podcast müjdesi...

Türkiye'de bir ilke imza atan Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi, Liseler arasında ilk kez yapılan "Güzel Sanatlar Podcast" ile dikkat çekiyor...

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Bütün Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle, Eğitim-Öğretim faaliyetlerindeki mesafeyi ortadan kaldırmak ve Güzel Sanatlar Lisesinin sesi olmak amacıyla 08.03.2021 tarihinde ilkini yayınladığı 14 bölümden (şov) oluşan Podcast yayınının 1.Sezonunu tamamladı.

Haftalık olarak yayınlanan "Güzel Sanatlar Podcast" belirli gün ve haftaları kapsadığı gibi okul çalışmalarının da anlatıldığı özel bölümlerle dinleyicisiyle buluştu.

Podcast Serisinin İçerik üretimi Edebiyat Öğretmeni Hatice GEÇİM tarafından yapılırken sunuculuğu da Edebiyat Öğretmeni Hatice GEÇİM ve Okul Müdürü Mehtap MEYDANERİ tarafından gerçekleştirildi.

Her hafta başka bir konunun, konuklar eşliğinde ele alındığı Güzel Sanatlar Podcast'in Müzik Direktörlüğü, Okul Müdürü Mehtap MEYDANERİ ve Bağlama Öğretmeni Cemre ARSLAN, tarafından gerçekleştirilirken Podcast Jingle ise Piyano Öğretmeni Sezer DİNÇER, tarafından yapıldı.

Yayın Yönetmenliği Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Şafak YILMAZTÜRK, Proje Genel Koordinatörlüğü ise Okul Müdür Baş Yardımcısı Ali MEYDANERİ tarafından yapılan Güzel Sanatlar Podcast'in Kayıt-Miksaj-Düzenlemesinde  ise Gitar Öğretmeni Uğur UĞURLU ve Gitar Öğretmeni İbrahim GÖKMEN görev aldı.  

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA - https//mtegm.meb.gov.tr/mebpanel/onizlemeRedirect.php?KNO=1013CHK=a1eb88aa04d4cd13ee32e1a50b86e7d5e8d427d1

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.