Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Bolu Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öztiryakiler A.Ş. tarafından yaptırılan 2 adet uygulama mutfağı törenle açıldı

Bolu Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öztiryakiler A.Ş. tarafından yaptırılan 2 adet uygulama mutfağının açılışı, işadamı Sayın Tahsin ÖZTİRYAKİ, Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Belma GÜNGÖR ile yerel üst düzey yöneticiler ve öğrencilerimizin katılımı ile yapıldı. 
Bolu Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öztiryakiler A.Ş. tarafından yaptırılan 2 adet uygulama mutfağı törenle açıldı

Bolu Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öztiryakiler A.Ş. tarafından yaptırılan yiyecek içecek hizmetleri alanında 800 öğrenciye hizmet verecek olan 2 adet uygulama mutfakları protokol konuşmaları sonrasında törenle açıldı. Mutfaklar ve okul hakkında okul müdürü Selami KURTOĞLU tarafından yerinde bilgilendirme yapıldı. Sonrasında yapılan panele işadamı Tahsin ÖZTİRYAKİ, protokol üyeleri, akademisyenler, ülkemizin çeşitli yerlerinden gelen ve okulumuz mezunu şefler, misafirler ve öğrenciler katıldı. 

08-04-201608-04-201608-04-201608-04-201608-04-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.